Farba tablicowa kredowa w sprayu Chalkboard

Farba tablicowa kredowa w sprayu Chalkboard firmy RUST-OLEUM z serii SPECIALITY to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnej i szybkiej metody zmiany malowanych powierzchni w tablice szkolne. Farba ta doskonale sprawdza się zarówno na meblach, drzwiach, jak i na przedmiotach, takich jak doniczki czy kieliszki, umożliwiając swobodną ekspresję kreatywności.

Farba ta może być stosowana na różnego rodzaju powierzchniach, w tym na metalu, drewnie, kamieniu, tynku, szkle, betonie, matowych płytkach oraz płytach pilśniowych.

Farba tablicowa w sprayu Chalkboard charakteryzuje się łatwą aplikacją, tworzącą gładkie, trwałe i odporne na ścieranie wykończenie. Farba łatwo się ściera, wystarczy użyć wody, a nie zostawia śladów na szmatece. Podczas malowania farba ma ciemno granatowy kolor, jednak po wyschnięciu staje się czarna.

Producent rekomenduje farbę tablicową w sprayu Chalkboard także do renowacji stołów ping-pongowych. Farba występuje także w wersji w puszcze, bezbarwnej oraz jako baza do barwienia. Jest to farba alkidowa rozpuszczalnikowa, która nadaje się tylko do użytku wewnętrznego.

Jedno opakowanie farby o pojemności 400ml wystarcza na około 0.75 m2 powierzchni, przy zalecanej aplikacji dwóch warstw minimum. Farbę należy stosować w temperaturze pomiędzy 10-32 ° C i przy wilgotności względnej poniżej 85% w celu zapewnienia prawidłowego suszenia. Tablica jest gotowa do użycia po 24 godzinach od aplikacji. Termin ważności farby to 5 lat.

Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser