Szanowni Państwo,

Nasza działalność zaczęła się dokładnie 01.12.1989 r. Od tego czasu staramy się wprowadzać nowe produkty w dziedzinie chemii i maszyn budowlanych. Zmieniamy się wraz z Państwa oczekiwaniami. Dostosowujemy asortyment oferowanych produktów do Państwa zapotrzebowania. Wyszukujemy nowe ciekawe narzędzia, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz dobrej jakości produkty chemii budowlanej.

Mamy kilka sukcesów na tym polu.

  • Jako pierwsi na rynek polski zaczęliśmy sprowadzać szlifierki do ścian i sufitów popularnie zwane "żyrafami" opracowane przez amerykańską firmę PORTER CABLE. 20 lat temu było to rozwiązanie tak innowacyjne, że w pierwszym roku udało Nam się sprzedać zaledwie 3 sztuki szlifierek. Kiedy firmę PORTER CABLE kupiła firma FLEX , nawiązaliśmy automatycznie współpracę z zachodnim sąsiadem.
  • Wprowadziliśmy także obecnie bardzo popularne agregaty membranowe do malowania metodą hydrodynamiczna firmy CAMPBELL HAUSFELD, które pozwoliły wielu z Państwa zapoznać się z tą metodą natrysku bezpowietrznego (airless). po 20 latach współpracy w 2012 r uzyskaliśmy wyłączność na produkty marki Campbell Hausfeld na terenie Polski, Czech i Słowacji.
  • Targi niemieckie zawsze były dla Nas łaskawe w swojej ofercie a rok 2006r był szczególny , gdyż właśnie wtedy zaczęliśmy współpracę z niemieckim producentem zacieraczek i szlifierek, firmą Kammerer, która produkuje swoje maszyny pod marką Rokamat. Na początku współpracy byliśmy jedną z 4 firm prowadzących dystrybucję , natomiast od 2012 r jesteśmy wyłącznym importerem i przedstawicielem na terenie Polski.
  • W 2009r tym razem targi francuskie Batimat pozwoliły Nam poszerzyć naszą ofertę o kompresory bezolejowe włoskiej firmy GENTILIN. Od 2012r mamy wyłączność na dystrybucję wyjątkowo trwałych sprężarek bezolejowych, które cieszą się coraz większym zaufaniem klientów.

Oprócz nowości w rozwiązaniach technicznych staramy się oferować szeroki asortyment różnych narzędzi do malowania, piaskowania, mycia wysokociśnieniowego, tynkowania, szpachlowania, szlifowania, fugowania, usuwania tynków, usuwania ścian murowanych itd.

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmują również farby:
W tej grupie produktów zaproponowaliśmy już naszym klientom kilka nowatorskich wyrobów. Między innymi: na postawie umowy z firmą THE FLOOD Co. a później od 1999r DURIEU / OWATROL INTERNATIONAL ,wprowadziliśmy bardzo popularny dzisiaj środek o nazwie RUSTOL OWATROL - produkt o wszechstronnym zastosowaniu, oferowany w handlu jako lakier, dodatek do farb, środek do czyszczenia i odnawiania powłok i składnik do produkcji farb antykorozyjnych.
Obecnie firma Owatrol ze swoją linią produktów do drewna staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku polskim.
W 1991r podjęliśmy współpracę z małą amerykańską firmą ZINSSER produkującą świetne podkłady i grunty do ścian oraz niezwykle odporną farbę antypleśniową i antygrzybiczną Permę White, która dużą popularność i uznanie zdobyła szczególnie w przemyśle spożywczym.
Dzięki współpracy z firmą Rustoleum należącej do globalnego koncernu RPM , uzyskaliśmy możliwość dystrybucje szerokiej gamy produktów z chemii budowlanej. Co roku poszerzamy swoje portfolio o nowe farby, podkłady, bejce i lakiery szukając nowych innowacyjnych rozwiązań.
W 2009 roku zainaugurowaliśmy import oryginalnych wyrobów do dekoracji ścian firmy MODERN MASTERS należącej także do grupy RPM. Specjalnie na te potrzeby stworzyliśmy markę Wallstudio.pl , która zajmuje się dystrybucją takich produktów jak : farby tworzące efekt rdzy, efekt patyny, farby metaliczne, masy dekoracyjne , folie metaliczne oraz dekoracyjnych produktów do ścian firmy Rustoleum takich jak farba magnetyczna, farba tablicowa / kredowa, farba do mazaków suchościeralnych itp.

Nie zapominamy także o polskich producentach. Od ponad 15 lat ściśle współpracujemy również z : POLIFARBEM KALISZ. POLIFARBEM ŁÓDŹ, ALMĄ COLOR, Istotne w naszej działalności jest jakość obsługi, dobre produkty za rozsądną cenę, kompetencję i życzliwość w kontaktach, szybki serwis, stała dostępność oferty.

Nie twierdzimy, że nie popełniamy błędów. Gdy się przytrafią, potrafimy się do nich przyznać i zawsze znajdujemy korzystne dla obu stron rozwiązanie.

 

 

Dokumenty


Katalog Spinex 2015
Katalog Spinex 2017

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser