Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Zestaw naprawczy FillCoat Fibres i Leak Seal w sprayu uszczelnią każdy przeciek!

Zestaw naprawczy FillCoat Fibres i Leak Seal w sprayu uszczelnią każdy przeciek!

Jeżeli masz problem z przeciekami polecamy jeden z preparatów Keak Seal lub FillCoat Fibres. Marka Rust Oleum oferuje dwa starannie przygotowane produkty. Dzięki nim zabezpieczysz każdy przeciek: 

  1. Zabezpieczenie gumą w sprayu: Leak Seal  to uszczelniacz w bardzo wygodnej formie aplikacji. Tworzy gumową warstwę ochronną zabezpiecza pęknięcia i wypełnia małe otwory. Zapewnia przy tym szczelną i elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Tworzy powłokę, kóra może być malowana inną farbą.

  2. Ratunkowy zestaw naprawczy dużych pęknięć FillCoat Fibres to zestaw do natychmiastowegovuszczelniania i mostkowania pęknięćAplikacja pod wodą nie jest problemem. Można go używać przy każdej pogodzie. FillCoat Fibres to masa, która tworzy twardą i elastyczną powłokę. W przypadku większych pęknięć można uzyć siatki mostkującej pęknięcia (w zestawie).

Zarówno Leak Seal i FillCoat Fibres doskonale sprawdzą się w systemach wentylacyjnych, na dachach, PCV, kamieniu, betonie i wielu innych powierzchniach. Idealnie uszczelnią:

  • rynny,
  • dachy,
  • okna,
  • zlewy i
  • rury
Uszczelniacz gumowy do pęknieć i rys Leak SealŁatwa w użyciu gumowana warstwa ochronna do wypełniania przeciekających szczelin i pęknięć. Zapewnia, szczelną, elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Nadaje twarde, pół gładkie wykończenie, które nie ...
Leak Seal to idealny uszczelniacz do pęknięć i przeciekówSpora ilość klientów boryka się małymi pęknięciami, które powodują przecieki w okolicach okien i rynien. Mamy rozwiązanie tego problemu. Polecamy produkt Leak Seal przygotowany przez markę Rust Oleum. Jest to bardzo ...
Masz problem z przeciekami? Polecamy Leak seal, czyli gumę w sprayu lub pod pędzelJesien zbliża się wielkimi krokami, jeżli będziecie mieli problemy z przeciekami polecamy Leak seal, czyli uszczelniacz dostepny w sprayu i pod pędzel. Leak seal to nic innego jak płynna guma, która ...
Film o Leak Seal. Porównujemy wersję europejską amerykańskąFilm o Leak Seal. Porównujemy wersję europejską amerykańską
Masz przeciek?  FillCoat Fibres dostępny w marketach budowlanych Leroy Merlin. Masz przeciek? FillCoat Fibres dostępny w marketach budowlanych Leroy Merlin.
Zaskoczyły cię przecieki? FillCoat Fibres pędzi z pomocą.Zaskoczyły cię przecieki? FillCoat Fibres pędzi z pomocą.
Stop przeciekom! FillCoat Fibres czyli szybki zestaw ratunkowy na przecieki Stop przeciekom! FillCoat Fibres czyli szybki zestaw ratunkowy na przecieki

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się