Zestaw naprawczy FillCoat Fibres i Leak Seal w sprayu uszczelnią każdy przeciek!

Jeżeli masz problem z przeciekami polecamy jeden z preparatów Keak Seal lub FillCoat Fibres. Marka Rust Oleum oferuje dwa starannie przygotowane produkty. Dzięki nim zabezpieczysz każdy przeciek: 

  1. Zabezpieczenie gumą w sprayu: Leak Seal  to uszczelniacz w bardzo wygodnej formie aplikacji. Tworzy gumową warstwę ochronną zabezpiecza pęknięcia i wypełnia małe otwory. Zapewnia przy tym szczelną i elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Tworzy powłokę, kóra może być malowana inną farbą.

  2. Ratunkowy zestaw naprawczy dużych pęknięć FillCoat Fibres to zestaw do natychmiastowegovuszczelniania i mostkowania pęknięćAplikacja pod wodą nie jest problemem. Można go używać przy każdej pogodzie. FillCoat Fibres to masa, która tworzy twardą i elastyczną powłokę. W przypadku większych pęknięć można uzyć siatki mostkującej pęknięcia (w zestawie).

Zarówno Leak Seal i FillCoat Fibres doskonale sprawdzą się w systemach wentylacyjnych, na dachach, PCV, kamieniu, betonie i wielu innych powierzchniach. Idealnie uszczelnią:

  • rynny,
  • dachy,
  • okna,
  • zlewy i
  • rury

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser