Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Pojemniki ciśnieniowe

  W ofercie mamy bardzo wysokiej jakości pojemniki ciśnieniowe firmy Catch&Match, przeznaczone są do natrysku farb, emalii, klei, tapet natryskowych oraz gęstych materiałów, które mogą stanowić problem dla agregatów średniej klasy. Wieko oraz zbiornik są wykonane z wysokogatunkowej stali. Oferowane przez nas pojemniki ciśnieniowe występują w konfiguracji z kółkami.
  Możemy zaoferować, bardzo szeroką gamę konfiguracji: z mieszadłem ręcznym, z mieszadłem pneumatycznym lub bez  mieszadła. Można także dokonać wyboru w kwestii wyjścia metriału: górne 1/4” lub dolne 3/8” i litrażu: 2,5,10,20,40,60 litrów.
Zawór bezpieczeństwa jest ustawiony na 5.5 bar, optymalna praca odbywa się na ciśnieniu 1-4 bar.
   Pojemniki Catch&Match świetnie sprawdzają się w komplecie z kompresorami bezolejowymi Gentilin.


Pojemniki ciśnieniowePojemniki ciśnieniowe wykorzystywane są do natrysku cieczy lub mas w przedziale ciśnienia od 0,5 do 5 bar. Zawór bezpieczeństwa jest ustawiony na 5,5 bar. Możliwości konfiguracji: wyjście górne 1/4" wyjście dolne 3/8" zbiornik bez mieszadła z ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się