Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Jak walczyć z przeciekami? Wybierz Leak Seal i FillCoat Fibres od Rust Oleum.

Jak walczyć z przeciekami? Wybierz Leak Seal i FillCoat Fibres od Rust Oleum.

Problem z przeciekami? sprawdź produkty Leak Seal i Fill Coat Fibres od rust Oleum. Te dwa preparaty zatrzymają każdy przeciek. Czym się charakteryzują?

  1. Leak Seal to gumowy uszczelniacz w sprayu. Tworzy bezbarwną (mleczną, półtransparentną) gumową powłokę ochronną. Zabezpiecza pęknięcia i wypełnia małe otwory. Zapewnia szczelną i elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Spray jest bardzo wygodny w aplikacji.

  2. FillCoat Fibres to gotowy zestaw ratunkowy do uszczelniania i mostkowania szczelin i pęknięć. Można go używać przy każdej pogodzie, nawet w zalanych pomieszczeniach. FillCoat Fibres to masa, która tworzy twardą i elastyczną powłokę. Uszczelnia przecieki natychmiastowo.  FillCoat Fibres działa szybko tworząc trwałe i skuteczne zabezpieczenie przed przeciekami.


Zarówno Leak Seal i FillCoat Fibres doskonale sprawdzą się w systemach wentylacyjnych, na dachach, PCV, kamieniu, betonie i wielu innych powierzchniach. Idealnie uszczelnią rynny, dachy, okna, zlewy oraz rury.

DOKUMENTY
1) pdfLeakSeal uszczelniacz gumowy karta techniczna
Uszczelniacz gumowy do pęknieć i rys Leak SealŁatwa w użyciu gumowana warstwa ochronna do wypełniania przeciekających szczelin i pęknięć. Zapewnia, szczelną, elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Nadaje twarde, pół gładkie wykończenie, które nie ...
Leak Seal to idealny uszczelniacz do pęknięć i przeciekówSpora ilość klientów boryka się małymi pęknięciami, które powodują przecieki w okolicach okien i rynien. Mamy rozwiązanie tego problemu. Polecamy produkt Leak Seal przygotowany przez markę Rust Oleum. Jest to bardzo ...
Już niedługo nowe produkty: Fillcoat Fibres RustOleumIdealny uszczelniacz do przecieków na dachu Fillcoat Fibres
FillCoat Fibres od Rust Oleum. Wszystko o preparacie z dodatkiem włókien przeciw przeciekom.FillCoat Fibres od Rust Oleum. Wszystko o preparacie z dodatkiem włókien przeciw przeciekom.
FillCoat Fibres dostepny w marketach Leroy Merlin.FillCoat Fibres dostepny w marketach Leroy Merlin.
Bezbarwny Leak Seal w polskiej etykiecie. Dostępny na sklep.spinex.plBezbarwny Leak Seal w polskiej etykiecie. Dostępny na sklep.spinex.pl
Zestaw naprawczy FillCoat Fibres i Leak Seal w sprayu uszczelnią każdy przeciek!Zestaw naprawczy FillCoat Fibres i Leak Seal w sprayu uszczelnią każdy przeciek!

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się