Jak walczyć z przeciekami? Wybierz Leak Seal i FillCoat Fibres od Rust Oleum.

Problem z przeciekami? sprawdź produkty Leak Seal i Fill Coat Fibres od rust Oleum. Te dwa preparaty zatrzymają każdy przeciek. Czym się charakteryzują?

  1. Leak Seal to gumowy uszczelniacz w sprayu. Tworzy bezbarwną (mleczną, półtransparentną) gumową powłokę ochronną. Zabezpiecza pęknięcia i wypełnia małe otwory. Zapewnia szczelną i elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Spray jest bardzo wygodny w aplikacji.

  2. FillCoat Fibres to gotowy zestaw ratunkowy do uszczelniania i mostkowania szczelin i pęknięć. Można go używać przy każdej pogodzie, nawet w zalanych pomieszczeniach. FillCoat Fibres to masa, która tworzy twardą i elastyczną powłokę. Uszczelnia przecieki natychmiastowo.  FillCoat Fibres działa szybko tworząc trwałe i skuteczne zabezpieczenie przed przeciekami.


Zarówno Leak Seal i FillCoat Fibres doskonale sprawdzą się w systemach wentylacyjnych, na dachach, PCV, kamieniu, betonie i wielu innych powierzchniach. Idealnie uszczelnią rynny, dachy, okna, zlewy oraz rury.

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser