Odnawiamy tacę na naczynia z farbą dekoracyjną PintyPlus HOME

Krok 1: Przygotowanie powierzchni

Przed rozpoczęciem malowania musimy dokładnie przygotować powierzchnię. Jeśli na tacce są stare, luźne powłoki, musimy je usunąć. Następnie powierzchnię należy wyczyścić z tłustych plam i lekko przeszlifować papierem ściernym. Podkład nie jest wymagany.

Krok 2: Wybór kolorów i wzoru

Wybierz kolory, które chcesz użyć do pomalowania tacy. W tym przypadku wykorzystamy kolor Light Rose do podstawowej warstwy i Neutral White do ozdobnego wzoru. Możesz też wybrać dowolny inny kolor i wzór.

Krok 3: Malowanie

Farbę dekoracyjną PintyPlus HOME w sprayu aplikujemy bardzo łatwo i przyjemnie. Nie ma uciążliwego zapachu, dzięki czemu możemy malować w pomieszczeniu. Wodna formuła zapobiega powstawaniu zacieków i wybacza błędy. Zaleca się aplikację 2 warstw z odległości około 30 cm, ale farba ma bardzo silne krycie, więc w wielu przypadkach wystarczy jedna warstwa. Po 24 godzinach możemy swobodnie używać pomalowanej tacy, bez obaw o zarysowanie czy uszkodzenie powłoki.

Krok 4: Detale

Jeśli chcesz dodać trochę uroku i wyjątkowości swojej tacy, możesz dodać ozdobny wzór. Wykorzystaj szablon lub maluj wolną ręką. W tym przypadku użyliśmy Neutral White do narysowania kwiatów i liści na tle koloru Light Rose.

Krok 5: Cieszenie się nową tacy!

Po kilku prostych krokach, nasza drewniana taca na naczynia wygląda jak nowa! Farba dekoracyjna PintyPlus HOME to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy odnowić elementy wystroju w naszym domu. Dzięki swoim właściwościom, farba tworzy mocną i elastyczną powłokę, odporną na uszkodzenia mechaniczne i zanieczyszczenia. Możemy nią pomalować wiele różnych materiałów, od drewna, po metal i plastik. Farba pozwala zachować spójność kolorystyczną i pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni.

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser