Mirror Effect czyli jak aplikować efekt lustra w sprayu?

Mirror Effect - co to za produkt?

Mirror Effect to innowacyjna farba dekoracyjna marki Novasol Pinty Plus. Zaliczana jest do działu DIY, czyli do tworzenia własnych projektów i pomysłów. Farba ta pozwala na uzyskanie unikalnego efektu lustrzanego odbicia na szklanych powierzchniach. Aplikuje się ją na wewnętrzną stronę szkła, a każda kolejna warstwa powoduje, że efekt odbicia jest coraz bardziej widoczny.

Cechy charakterystyczne Mirror Effect w sprayu

  •     Przeznaczona do stosowania wewnątrz, jako farba dekoracyjna
  •     Zmienia szklaną powierzchnię w unikalne lustro
  •     Szybkoschnąca formuła - powłoka jest sucha na dotyk już po 5-10 minutach
  •     Produkt łatwy w użyciu - formuła wybacza błędy w aplikacji
  •     Zabezpieczenie efektu lustra lakierem w połysku uwydatnia jego efekt
  •     Pojemność: 400 ml
  •     Wydajność praktyczna: 0,5-0,7 m2/puszka
  •     Termin przydatności: 5 lat

Jak powstała receptura farby Mirror Effect?

Receptura farby Mirror Effect została opracowana dzięki współpracy marki Novasol Pinty Plus i innych specjalistów. W trakcie rozmów i poszukiwań nowego efektu lustra zdecydowano się na wypracowanie własnej, innowacyjnej receptury. Do wyboru dostawcy efektu lustra przyczyniło się również wycofanie się amerykańskiej fabryki Rust Oleum z dystrybucji w Europie. Marka Novasol Pinty Plus słynie z innowacyjnego podejścia i produkcji nowoczesnych, ekologicznych receptur. Dzięki temu produkt Mirror Effect oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Jest łatwy w aplikacji i wybacza błędy podczas pracy. To najlepsza wersja efektu lustra, jaką mamy obecnie na rynku.

Jak uzyskać idealny efekt lustra?

Aby uzyskać idealny efekt lustra za pomocą produktu Mirror Effect od Novasol, należy postępować zgodnie z naszą wypracowaną metodą. Polecamy nałożyć około 6 cienkich warstw w odstępach około 30 minut. Ważne jest, aby między warstwami odczekać chwilę, aż rozpuszczalnik wyparuje, co pozwoli na uzyskanie klarownego odbicia. Warto jednak pamiętać, że nałożenie 2 warstw również może dać efekt odbicia, jednakże będzie on wtedy nieco przydymiony i mniej wyraźny. Dodatkowo, aby zabezpieczyć efekt lustra przed zarysowaniami, polecamy zabezpieczyć go bezbarwnym lakierem w połysku. Nasz produkt jest wyjątkowy, ponieważ wybacza wiele błędów podczas aplikacji, co czyni go idealnym dla każdego, kto chce uzyskać perfekcyjny efekt lustra.

Gdzie stosować?

Efekt lustrzany (ang. mirror effect) może być stosowany w wielu różnych dziedzinach, takich jak DIY, architektura wnętrz, tworzenie biżuterii i dodatków, reklama i marketing, a nawet moda. Mirror Effect należy aplikować na przeźroczystych powierzchniach. Jest to popularna technika wizualna, która pozwala uzyskać ciekawy efekt i przyciągnąć uwagę odbiorców.

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser