Masz 1 dzień na renowację tarasu? Owatrol Prepdeck + Tropitech .

        Ostatnio opublikowaliśmy film instruktażowy jak w 1 dzień odświezyć taras przy użyciu produktów marki Owatrol. Przedstawiamy jak usunąć starą powłokę przy użyciu Owatrol Prepdeck oraz jak zakonserwować deski tarasowe przy użyciu Owatrol Tropitech. W tym artykule dowiecie się jakie są właściwości, metody aplikacji i charakterystyka produktów Owatrol Prepdeck i Tropitech. Natomiast film przedstawia dokładne ruchy krok po kroku, aby odświeżony taras dawał radość przez cały sezon.

 

Owatrol Prepdeck wielofunkcyjny preparat przygotowujący drewno

       Owatrol Prepdeck to wielofunkcyjny wodny koncentrat. Jest to preparat, który redukuje warstwę glazury, usuwa brud i zdziera warstwy lakieru. Używając Prepdeck pozbędziemy się powłok malarskich, zanieczyszczeń i bejc z drewna. Prepdeck otwiera pory drewna umożliwiając idealne wnikanie oleju do drewna. 

Owatrol Prepdeck bez rozcieńczania sprawdzi się jako środek silnie myjący i usuwający powłoki:

  • Do redukcji glazury na nowym drewnia można rozcieńczyć w roporcji 1:4 z wodą,
  • W przypadku czyszczenia zaleca się sporządzenie roztworu 1:5.
  • Maksymalne rozcieńczenie produktu to 1:20.

Ważne jest aby przy pracy z Prepdeckiem nie dopuścić do wyschnięcia powierzchni. Produkt poprawia właściwości penetrujące warstw zabezpieczających na nowym drewnie. W przypadku użycia oleju do zabezpieczania należy zneutralizować powierzchnię Net-Trolem. Wyjątkiem jest Tropitech, który nie wymaga neutralizacji i pozwala na przygotowanie całego procesu w 1 dzień.

 

 

Owatrol Tropitech produkt All in One

      Owatrol Tropitech to produkt "All in one". Jest to 100% akrylowa, pół-transparentna warstwa wykończeniowa przystosowana do aplikacji na drewnie zewnętrznym. Tworzy warstwę odporną na penetrację wody, gnicie i niszczenie. Tropitech szybko i sprawnie zamyka drewno. W swoim składzie zawiera bardzo skuteczny środek grzybobójczy, dzięki czemu drewno jest odporne na grzyb i pleśń. Tropitech zawiera filtr UV. Pozwala to opóźnić proces starzenia drewna. Tropitech to kompletny produkt pozwalający odnowić taras w jeden dzień.

 

        Teraz znacie już charakterystykę produktów Owatrol Prepdeck i Tropitech. W filmie znajdziecie dokładne wyjaśnienie krok po kroku co zrobić aby odnowić taras w jeden dzień. W takim razie do dzieła! Swoimi realizacjami "przed i po" możecie pochwalić się na naszym facebooku lub kontaktując się z nami: kacper@spinex.pl

 

 

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser