Farba sufitowa w sprayu. Covers Up rozwiązuje problem malowania trudno dostępnych miejsc

CoversUp to jedyna w swoim rodzaju farba sufitowa w aerozolu, z autorskim systemem podawania farby w pionie. Jest to patent który znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę. Marka Zinsser opracowała produkt, który łączy właściwości gruntujące i warstwy wykończeniowej. CoversUp to akrylowa, rozpuszczalnikowa warstwa uszczelniająca w sprayu. Aplikator jest przystosowany do pionowego podawania farby. Jest obsługiwany palcem poprzez przesunięcie go w bok.

1. W jakich miejscach aplikować?

CoversUp idealnie sprawdza się w miejscowym kryciu plam, ponieważ gwarantuje białe, matowe wykończenie. Produkt wykorzystuje technologie krycia plam opracowaną przez markę Zinsser i znaną z takich farb jak B-I-N lub Bulls Eye 1-2-3. Plamy zostają pokryte praktycznie w pierwszej warstwie. Strumień jest precyzyjny i pozwala na intuicyjne malowanie, bez obaw o nierówne pokrycie.2. Przygotowanie powierzchni i aplikacja:


Jeśli mamy do czynienia z wykwitami pleśni, brudem po oleju i tłuszczu należy zacząć od wyczyszczenia powierzchni i usunięcia brudu. W zależności od wielkości zanieczyszczeń możemy użyć wody z mydłem do przemycia lub przeszlifować powierzchnię w celu głębszego usunięcia zabrudzeń. Należy pamiętać o tym, aby obrabiana powierzchnia była czysta i sucha. Warto pamiętać o tym, aby usunąć lużne warstwy farby. Tak przygotowana powierzchnia idealnie przyjmie CoversUp i pozwoli zapomnieć o wszelkich zaciekach i wykwitach.


     CoversUp to farba w sprayu. Po dokładnym wymieszaniu należy aplikować około 30 cm od powierzchni. Jedna warstwa efektywnie zakryje większość plam wodnych, graffiti, nikotynę i plamy po dymie Jeśli efekt nie będzie zadowalający drugą warstwę można położyć po 2 godzinach. Odpowiednie warunki do aplikacji to temperatura od 4 do 32 C, przy wilgotności od 0% do 85%. W optymalnych warunkach CoversUp wysycha po 30 minutach na dotyk. Jest to produkt, który dzięki wysokiej zawartości wypełniaczy ma bardzo dobre krycie i w zdecydowanej większości wypadków wystarczy aplikacja jednej warstwy.  Z jednego opakowania, które ma pojemność 384ml będziemy mogli wykonać 1-1,5 m2 w zależności od ilości warstw, techniki natrysku i oczywiście od rodzaju i chłonności powierzchni.


3. Farba do sufitów w sprayu Covers Up. Czym się charakteryzuje?

     CoversUp ma bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzi się zarówno na trudnych powiechniach jakimi są płytki sufitowe, przewody wentylacyjne, przewody sufitowe, rury. Covers Up odnajdzie się w malowaniu sufitów skonstruowanych z karton-gipsu, powierzchni takich jak: Aluminium, żelazo, blacha ocynkowana, sklejka, drewno, PCV

     CoversUp charakteryzuje się bardzo łatwą aplikacją szczególnie nad głową. Jest z powodzeniem używany jako grunt i warstwa wierzchnia. CoversUp to rozpuszczalnikowa warstwa uszczelniająca, która kryje silne plamy. Może być stosowany na farba lateksowe i olejne. CoversUp charakteryzuje się lekkim zapachem tylko podczas natrysku. Kolor jest tak dobrany, że dobrze komponuje się z większością bieli sufitowych.


 

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser