Farby Antypoślizgowe: Bezpieczeństwo i Trwałość

Zapewnienie bezpieczeństwa na śliskich powierzchniach, zwłaszcza tych narażonych na działanie wody, jest kluczowe zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych. Dlatego oferujemy bogaty wybór farb antypoślizgowych i preparatów, które zwiększają przyczepność i bezpieczeństwo użytkowania podłóg i innych powierzchni.

Nasza oferta obejmuje produkty, które są idealne do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Oferujemy między innymi:

  • Spray Rust-Oleum Anti Slip: Tworzy trwałą, chropowatą powierzchnię, zapewniającą doskonałą przyczepność na różnych materiałach, takich jak beton, metal, czy drewno. Idealny do użytku w miejscach takich jak warsztaty, garaże, magazyny, restauracje, a nawet na chodnikach.

  • Dodatki do Farb: Preparaty, które można dodać do tradycyjnych emulsji malarskich, tworząc skuteczną powłokę antypoślizgową. Specjalnie opracowane formuły, które zapewniają długotrwałą ochronę i bezpieczeństwo na metalowych powierzchniach.

Jak Stosować?

Dla osiągnięcia najlepszego efektu i trwałości, ważne jest, aby przed nałożeniem farby antypoślizgowej lub sprayu dokładnie oczyścić powierzchnię z brudu, smaru, oleju i innych zanieczyszczeń. W przypadku metalu należy usunąć rdzę, a wcześniej malowane powierzchnie powinny być starannie oszlifowane.

Zaufaj Ekspertom

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego Spinex. Oferujemy produkty, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i efektywności. Wybierz Spinex dla bezpieczeństwa i trwałości Twoich powierzchni antypoślizgowych!

 

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser