W Spinex Sp.J. od ponad 25 lat specjalizujemy się w imporcie agregatów malarskich membranowych od renomowanych producentów, takich jak Tecnover, Campbell Hausfeld i Pro-Spray. Nasza bogata oferta obejmuje urządzenia o różnych rozmiarach i pojemnościach, od kompaktowych modeli takich jak Pro Spray SP 1900, aż po potężne maszyny jak Pro Spray SP 3100, które dzięki wydajności 6,5 l/min mogą pracować jednocześnie na trzech pistoletach.

Uniwersalność i Wszechstronność

Nasze agregaty malarskie są wszechstronne i idealnie sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach - od malowania dachów, mieszkań i domów, po elewacje i prace związane z antykorozyjnym zabezpieczaniem powierzchni farbami epoksydowymi i poliuretanowymi. Oferujemy zarówno urządzenia idealne do małych projektów, jak i te przeznaczone do intensywniejszych prac. 

W Spinex Sp.J. dbamy o naszych klientów także po zakupie. Dostarczamy wszystkie potrzebne części zamienne do każdego modelu agregatu, zapewniając szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, starając się zagwarantować obsługę maksymalnie w ciągu 24h.

Agregaty do Malowania i Części Zamienne

U nas dostępne są zarówno kompleksowe agregaty malarskie w konkurencyjnych cenach, jak i popularne części zamienne. Zapewniamy pełny dostęp do różnorodnych akcesoriów, takich jak dysze malarskie, przedłużki, filtry czy węże ciśnieniowe.

Malowanie Natryskowe - Efektywność i Precyzja

Wykorzystanie naszych agregatów do malowania natryskowego to gwarancja precyzji i efektywności. Metoda ta pozwala na równomierne pokrycie każdego rodzaju powierzchni, zapewniając gładką i jednolitą warstwę farby. Dodatkowo, malowanie natryskowe minimalizuje zużycie farby i pozwala osiągnąć doskonałe wyniki w krótszym czasie.

Zapraszamy do Składania Zamówień!

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta agregatów malarskich i chcielibyście poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu lub składania zamówień. W Spinex Sp.J. jesteśmy gotowi sprostać wszystkim Państwa potrzebom w zakresie malowania i wykończeń.

 

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser