Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Zadbaj o swój taras. Dostawa produktów do drewna Owatrol.

Zadbaj o swój taras. Dostawa produktów do drewna Owatrol.

Otrzymaliśmy dostawę produktów Owatrol. Znajdziecie u nas wszystkie niezbędne preparaty do odnowienia i czyszczenia drewna. Wysokiej jakości oleje do drewna, preparaty do usuwania starych powłok i neutralizacji sa już dostępne!

Owatrol proponuje kompletne systemy, które sprawdzają się na meblach ogrodowych, tarasach, elewacjach i pokładach łodzi. W nowej dostawie znajdziecie również niezastąpione farby magnetyczne i tablicowe.  

Potrzebujesz wiecej szczegółów i profesjonalnego doradztwa?

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą od produktów Owatrol pod numerem +48 664 448 184

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się