Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Wzorniki Pinty PLUS AQUA dla sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.

Wzorniki Pinty PLUS AQUA dla sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.
Nowe wzorniki z wodnymi sprayami dekoracyjnymi PintyPLUS AQUA znajdziecie w marketach budowlanych Leroy Merlin.
Każdy wzornik jest rzeczywistym wymalowaniem produktu i odzwierciedla kolor w 100%

Dobór odpowiedniego koloru jest bardzo istotny. Staramy się Wam to maksymalnie ułatwić.

#odnawiamy #niewyrzucamy #DIY
AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
PintyPlus AQUA wodny matowy spray dekoracyjny. Zobacz kolory w akcji!PintyPlus AQUA wodny matowy spray dekoracyjny. Zobacz kolory w akcji!
Spraye Pinty PLUS AQUA już są dostępne w naszym sklepie. Sprawdź nowe, inspirujące kolory!Spraye Pinty PLUS AQUA już są dostępne w naszym sklepie. Sprawdź nowe, inspirujące kolory!
PintyPLUS AQUA czyli wodna farba dekoracyjna w sprayu. Wszystko o produkcie! #DIY #odnawiamy #niewyrzucamyPintyPLUS AQUA czyli wodna farba dekoracyjna w sprayu. Wszystko o produkcie! #DIY #odnawiamy #niewyrzucamy
Zalety niskiego ciśnienia w sprayu dekoracyjnym AQUA od PintyplusZalety niskiego ciśnienia w sprayu dekoracyjnym AQUA od Pintyplus
Farby plakatowe w sprayu, czy to możliwe?! Pinty Plus AQUA w 21 kolorach!Farby plakatowe w sprayu, czy to możliwe?! Pinty Plus AQUA w 21 kolorach!
Nowy film na kanale YouTube. Odnawiamy drewnianą skrzynkę. PintyPUS AQUA i Chalk Paint Spray w akcji.Nowy film na kanale YouTube. Odnawiamy drewnianą skrzynkę. PintyPUS AQUA i Chalk Paint Spray w akcji.
PintyPLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin!PintyPLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin!
Wodne spraye dekoracyjne Pinty Plus AQUA dostępne w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.Wodne spraye dekoracyjne Pinty Plus AQUA dostępne w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.
Pinty PLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin.Pinty PLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się