Uwaga! Nowa dostawa farb Rustoleum!

Uwaga! Nowa dostawa farb Rustoleum!

Uwaga!Uwaga! W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy najbardziej wyczekiwaną dostawę w tym  roku! Przyjechało Rustoleum! Fani farb w spray znajdą w niej dwie nowe serie Universal Paint&Primer In One i Painter’s Touch Ultra Cover 2x.  Dekoratorzy mogą się już zgłaszać po Specialty Mirror Effect w wersji złotej. Z kolei dla fanów tablicówek przygotowaliśmy bezbarwną farbę tablicową. Zapraszamy do poznania wszystkich naszych nowości!

Test farb magnetycznych marki Rust-Oleum, Flugger, Novodomo (Castorama), Primacol Unicell (Leroy Merlin)Zainspirowani przez klientów, dostarczających nam ciekawych opinii na temat farb specjalistycznych różnych producentów, postanowiliśmy wykonać rzetelne testy. W pierwszej kolejności padło na farby tworzące powłoki przyciągające magnesy takich producentów jak: Rust-Oleum, Flugger, Novodomo (Castorama), Primacol Unicell (Leroy Merlin).
Test farb tablicowychPowracamy do Państwa z kolejnym testem - po farbach magnetycznych przyszedł czas na farby tworzące powłokę tablicy szkolnej. Farby tablicowe są nieodzownym elementem wystroju nowoczesnych kuchni oraz przedpokojów. Do naszego testu zebraliśmy wszystkie dostępne obecnie produkty na polskim rynku, łącznie 11 produktów.
Porównanie farb magnetycznych firmy Owatrol i RustoleumPodkład magnetyczny to ostatnio jedna z najmodniejszych farb. Farby te dzięki zawartości mikro cząsteczki metalu przyciągają magnesy, magnetyczne obrazki itp. Można je stosować nie tylko na ścianach, ale również na drzwiach, ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się