Test farby Flexidip firmy Rustoleum

Test farby Flexidip firmy Rustoleum

Gumowa Farba Flexidip firmy Rustoleum w nowej odsłonie!

Czy znacie już Flexidip - gumową farbę w aerozolu? Dzięki niej zabezpieczysz felgi w swoim samochodzie. Będą nie tylko odporne na sól i inne czynniki zewnętrzne, które powodują ich uszkodzenie, ale też odmienisz ich kolor (czarny, biały, czerwony do wyboru).
W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaproponować zupełnie inne zastosowanie Flexidip'a. Chcesz  w szybki i tani sposób odmienić swoją kuchnię? Zacznij od dodatków! Myślisz, że przechowywanie mąki/cukru itp.  musi być nudne? Absolutnie nie! Potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: słoik w ciekawym kształcie i właśnie Flexidip firmy Rustoleum.

Oto przepis:

1. Wybrany słoik dokładnie umyj i osusz. Za pomocą taśmy malarskiej zabezpiecz miejsca, które mają pozostać niepomalowane.

2. Wybierz i dokładnie zabezpiecz teren, w którym będziesz malować, aby uniknąć późniejszego bałaganu.

3. Pamiętaj o dokładnym wymieszaniu Flexidip'a- przez kilka minut intensywnie potrząsaj puszką.
4. Nakładaj cienkie warstwy farby. Wykonując krótkie ruchy. Pozwól każdej warstwie wyschnąć przez kilka minut. Nałóż co najmniej 5 warstw, aby ułatwić późniejsze usuwanie powłoki.

5. Ciesz się nowym designerskim słoikiem do przechowywania różności.

6. Pamiętaj, jeśli zmienisz zdanie, łatwo i szybko możesz usunąć gumową powłokę Flexidip.

Testuj z nami farby Flexidip! Na Wasze opinie o produkcie i zdjęcia z własnych testów czekamy pod adresem kasia@spinex.pl.

DOKUMENTY
1) pdfTest gumowej farby Flexidip firmy Rustoleum

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się