Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Szukasz powłoki antypoślizgowej do domu? Przeczytaj nasz nowy artykuł w którym opisujemy dodatki antypoślizgowe NS100 i NS200

Szukasz powłoki antypoślizgowej do domu? Przeczytaj nasz nowy artykuł w którym opisujemy dodatki antypoślizgowe NS100 i NS200

Przeczytaj nowy artykuł, w którym przedstawiamy dodatki antypoślizgowe do farb, idealne do stosowania w zaciszu domowym. Okazuje się, że nie każdy dodatek będzie dobry do stosowania w łazience, czy kuchni. Dobór granulacji jest bardzo istotny.

W naszym artykule przedstawiamy dwa dodatki antypoślizgowe Rust Oleum NS100 i NS200. Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas 22-753-11-61

Czy wiecie, że NS100 - dodatek antypoślizgowy jest dostępny w sklepach Bricoman i Leroy Merlin?Czy wiecie, że NS100 - dodatek antypoślizgowy jest dostępny w sklepach Bricoman i Leroy Merlin?
Dodatek antypoślizgowy Non Skid NS100 od Rust Oleum w Twoim domu. Dodatek antypoślizgowy Non Skid NS100 od Rust Oleum w Twoim domu.
NS200 - nowy dodatek antypoślizgowy dostępny w naszym sklepie.NS200 - nowy dodatek antypoślizgowy dostępny w naszym sklepie.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się