Szukasz podkładu i gruntu w jednym? Bulls Eye 1-2-3 to solidny produkt.

Szukasz podkładu i gruntu w jednym? Bulls Eye 1-2-3 to solidny produkt.

Jeżeli szukasz podkładu i gruntu w jednym zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziejcie farbę Bulls Eye 1-2-3. Jest to uniwersalna, wodna farba podkładowa, która doskonale uszczelnia malowane powierzchnie. Dzięki oddychającej formule zapobiega tworzeniu pęcherzy i nie łuszczy się. Bulls eye 1-2-3 kryje plamy po wodzie, długopisach, graffiti oraz blokuje wycieki soków roślinnych - taniny.

Nie jesteś przekonany i szukasz ekstremalnie dobrego krycia? zaobacz nasz podkład Bull Eye 1-2-3 PLUS. Jest to produkt, który dzięki bardzo mocnemu upigmentowaniu tworzy doskonałą barierę i uszczelnia porowate powierzchnie zakrywając większość plam w filmie podkładowym.

Jeśli nadal nie wiesz na którą farbę sie zdecydować zapraszamy do kontaktu z nami.

 

DOKUMENTY
1) pdfBulls Eye 123 karta techniczna
Uniwersalny podkład Bulls Eye 1-2-3Bulls Eye 1-2-3 jest uniwersalną, wodną farbą podkładową która doskonale kryje i uszczelnia malowane powierzchnie. Można ją stosować w całym domu. Posiada doskonałą przyczepność do błyszczących powierzchni takich jak płytki oraz ...
Bulls eye 1-2-3 od Zinsser , podkład w sprayu i pod pędzel!     Największym zaskoczeniem w farbie podkładowej Bull Eye 1-2-3 marki Zinnser nie jest jego niewymiarowa dla Europejczyków puszka 0,94l, ale fakt, że występuje zarówno w wersji pod pędzel jaki w ...
Dostawa Bulls Eye 1-2-3. Podkład na praktycznie każdą powierzchnię jest dostępny w naszym sklepie.Dostawa Bulls Eye 1-2-3. Podkład na praktycznie każdą powierzchnię jest dostępny w naszym sklepie.
Jak odnowić płytki i śliskie powierzchnie? Bulls Eye 1-2-3 przychodzi z pomocą.Jak odnowić płytki i śliskie powierzchnie? Bulls Eye 1-2-3 przychodzi z pomocą.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się