Szukamy magazyniera do pracy! Szczegóły w opisie

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera do pracy w naszym magazynie w Raszynie:

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw do magazynu
  • wydawanie paczek z magazynu zgodnie z dokumentacją
  • układanie towaru na półkach
  • pakowanie paczek
  • uczestnictwo w remanencie
  • dbanie o porządek na placu firmowym
  • dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:30

Wymagania:

  • znajomość języka polskiego
  • min. wykształcenie zawodowe lub średnie
  • uczciwość, dynamizm i motywację do podjęcia pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta odpowiedz załączając swoje CV na adres: kacper@spinex.pl

STARE, ZNISZCZONE MEBLE?

Z naszymi produktami wrócą do życia!

Oferujemy Ci produkty, które pomogą Ci w tym zadaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! +48 227531161
SPRAWDŹ NASZ SKLEP
Modern Masters
Rust-Oleum
Rokamat
Owatrol
Pro-Spray
PintyPLUS
Zinsser
Gentilin
Berizzi
Pro-Kitt
Tecnover
Zinsser