Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Różowe złoto w sprayu - Rust Oleum Metallic Rose Gold już jest!

Różowe złoto w sprayu - Rust Oleum Metallic Rose Gold już jest!
W naszym sklepie nowy, metaliczny spray, idealny do każdego projektu #DIY. Farba metaliczna w sprayu w kolorze różowego złota Rust Oleum Metallic Rose Gold to produkt, który rozświetli każde pomieszczenie. Odnajdzie się w lekkich aranżacjach detali, ale też świetnie sprawdzi się przy akcentach ożywiających klimaty Loftowe. Z tą farbą stworzysz błyszczącą powłokę, która będzie odporna na zarysowania. Dzięki temu może służyć jako warstwa wykończeniowa i dekoracyjna!
DOKUMENTY
1) pdfKatalog farby dekoracyjne
2) pdfKatalog Spinex 2017
AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się