Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Przegląd zacieraczek Rokamat. Sprawdź nowy artykuł.

Przegląd zacieraczek Rokamat. Sprawdź nowy artykuł.
Zestawienie maszyn szlifujących marki Rokamat. Co przygotował niemiecki producent?Zestawienie maszyn szlifujących marki Rokamat. Co przygotował niemiecki producent?
Nowy Rokamat 32000 w akcji. Zobaczcie nowy film na naszym kanale Youtube SpinexwawaNowy Rokamat 32000 w akcji. Zobaczcie nowy film na naszym kanale Youtube Spinexwawa
Nowa maszyna od Rokamatu: Model PFM5 o numerze 32000 jest dostęony w naszym sklepie.Nowa maszyna od Rokamatu: Model PFM5 o numerze 32000 jest dostęony w naszym sklepie.
Promocja na gąbki niebieskie do maszyn Rokamat!Promocja na gąbki niebieskie do maszyn Rokamat!
Nowy film: Zacieraczka Rokamat 40000 w akcji.Nowy film: Zacieraczka Rokamat 40000 w akcji.
Rokamat przedstawia serię maszyn akumulatorowych.Rokamat przedstawia serię maszyn akumulatorowych.
Nowy film na kanale Youtube. Zacieraczka Rokamat 30000 DRY do zacierania tynków cementowo wapiennych.Nowy film na kanale Youtube. Zacieraczka Rokamat 30000 DRY do zacierania tynków cementowo wapiennych.
Dostawa Zacieraczek do tynków Rokamat.Dostawa Zacieraczek do tynków Rokamat.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się