Polytrol robi rewolucję w odnawianiu lakieru i plastików. Grecka armia potwierdza działanie!

Polytrol robi rewolucję w odnawianiu lakieru i plastików. Grecka armia potwierdza działanie!

Polytrol to preparat, który świetnie sprawdza się zarówno w Autodetailingu jak i w codziennym zastosowaniu.
Owatrol Polytrol odnawia powierzchnie i nadaje im drugie życie.  Jak widac sprawdza się nawet w najcięższych warunkach, co potwierdza grecka armia. Jeśli Polytrol sprawdzi się w armii to możecie byc pewni, że poradzi sobie z cywilnymi pojazdami. Owatrol Polytrol sprawdzi się w wilu zastosowaniach. Sprawdzcie sami jak łatwo można odświeżyć plastik, lakier czy np. lamy samochodowe!

DOKUMENTY
1) pdfPolytrol - karta techniczna
Odnawianie drzwi wejściowych za pomocą Polytrol od OwatrolJak w prosty sposób odświeżyć drzwi frontowe w swoim domu? Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu. Jeśli są zniszczone przez czas i warunki atmosferyczne mogą wyglądać odrzucająco. Deszcz, wiatr i słońce powodują ...
Polytrol Owatrol w akcji - odnawiamy lakier samochodowy!Polytrol Owatrol w akcji - odnawiamy lakier samochodowy!
Polytrol w akcji. Renowacja bramy garażowej przed i po aplikacji.Polytrol w akcji.Renowacja bramy garażowej przed i po aplikacji.
Owatrol Polytrol - Odnawianie karoserii samochodowej i maty imitującej włókno węglowe.Owatrol Polytrol - Odnawianie karoserii samochodowej i maty imitującej włókno węglowe.
Owatrol Polytrol podbija rynek AutodetailinguOwatrol Polytrol podbija rynek Autodetailingu
Zobaczcie jak odnowić stół z użycie Rustol Owatrol Oil oraz Polytrol. Zobaczcie jak odnowić stół z użycie Rustol Owatrol Oil oraz Polytrol.
Przy zakupie Polytrol upomnij się o gąbkę do mycia samochodu. Przy zakupie Polytrol upomnij się o gąbkę do mycia samochodu.
Owatrol Polytrol w akcji. Odnawianie wypłowiałych plastików w samochodzie.Owatrol Polytrol w akcji. Odnawianie wypłowiałych plastików w samochodzie.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się