Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Pinty PLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin.

Pinty PLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin.

Pinty PLUS AQUA to wodna, dekoracyjna farba w sprayu. Jest bezpieczna dla skóry i pozwala na świeną zabawę z dziećmi. Warto pamiętać, że AQUA to wysokiej jakości, trwały produkt idealny do projektów DIY i wszelkiego rodzaju renowacji. Po wyschnięciu tworzy trwałą i mocną powłokę w wykończeniu matowym.

W marketach Leroy Merlin znajdziecie 18 kolorów w wykończeniu matowym i dwa lakiery pozwalajace stworzyć dodatkową warstwę zabezpieczająca w połysku lub matową.

Zajrzyj na naszą stronę, dowiedziesz się więcej o wodnym sprayu dekoracyjnym Pinty Plus AQUA

Spraye Pinty PLUS AQUA już są dostępne w naszym sklepie. Sprawdź nowe, inspirujące kolory!Spraye Pinty PLUS AQUA już są dostępne w naszym sklepie. Sprawdź nowe, inspirujące kolory!
PintyPLUS AQUA czyli wodna farba dekoracyjna w sprayu. Wszystko o produkcie! #DIY #odnawiamy #niewyrzucamyPintyPLUS AQUA czyli wodna farba dekoracyjna w sprayu. Wszystko o produkcie! #DIY #odnawiamy #niewyrzucamy
Farby plakatowe w sprayu, czy to możliwe?! Pinty Plus AQUA w 21 kolorach!Farby plakatowe w sprayu, czy to możliwe?! Pinty Plus AQUA w 21 kolorach!
PintyPLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin!PintyPLUS AQUA na półkach w Leroy Merlin!
Wodne spraye dekoracyjne Pinty Plus AQUA dostępne w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.Wodne spraye dekoracyjne Pinty Plus AQUA dostępne w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się