Piaskarki

Piaskowanie jest znanym od drugiej połowy XIX wieku procesem oczyszczania powierzchni (szczególnie metalowych), przy użyciu czyściwa, wyrzucanego pod dużym ciśnieniem wraz ze sprężonym powietrzem lub cieczą.
W przeszłości piaskowanie było usługą wykonywaną przez nielicznych. Obecnie, wraz z upowszechnieniem się sprzętu, piaskowanie stało się sposobem na gruntowne oczyszczanie przedmiotów, dostępnym w zasięgu ręki.

Nowa linia piaskarek firmy Campbell Hausfeld jest przejawem o wiele większej dostępności tej technologii. Piaskarki tej marki umożliwiają wykonywanie piaskowania w szybki i efektywny sposób. Te kompaktowe urządzenia oferowane są w różnych opcjach mocy, dzięki czemu możliwy jest zakup urządzenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb i profilu wykonywanego czyszczenia.
Piaskarki Campbell Hausfeld, jako czyściwo mogą z powodzeniem wykorzystywać m.in.: piasek, kulki szklane, tlenek aluminium, pył stalowy, węglik silikonowy, skorupki orzecha i wiele innych materiałów.

Dzięki różnorodności modeli możliwy jest zakup urządzeń przeznaczonych zarówno do oczyszczania dużych i złożonych konstrukcji stalowych, jak i do stylowo-drewnianych mebli.


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się