Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Piaskarki

Piaskowanie jest znanym od drugiej połowy XIX wieku procesem oczyszczania powierzchni (szczególnie metalowych), przy użyciu czyściwa, wyrzucanego pod dużym ciśnieniem wraz ze sprężonym powietrzem lub cieczą.
W przeszłości piaskowanie było usługą wykonywaną przez nielicznych. Obecnie, wraz z upowszechnieniem się sprzętu, piaskowanie stało się sposobem na gruntowne oczyszczanie przedmiotów, dostępnym w zasięgu ręki.

Nowa linia piaskarek firmy Campbell Hausfeld jest przejawem o wiele większej dostępności tej technologii. Piaskarki tej marki umożliwiają wykonywanie piaskowania w szybki i efektywny sposób. Te kompaktowe urządzenia oferowane są w różnych opcjach mocy, dzięki czemu możliwy jest zakup urządzenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb i profilu wykonywanego czyszczenia.
Piaskarki Campbell Hausfeld, jako czyściwo mogą z powodzeniem wykorzystywać m.in.: piasek, kulki szklane, tlenek aluminium, pył stalowy, węglik silikonowy, skorupki orzecha i wiele innych materiałów.

Dzięki różnorodności modeli możliwy jest zakup urządzeń przeznaczonych zarówno do oczyszczania dużych i złożonych konstrukcji stalowych, jak i do stylowo-drewnianych mebli.


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się