Perma White najlepsza farba do kuchni i łazienki.

Perma White najlepsza farba do kuchni i łazienki.

Perma White - farba do kuchni i łazienki

     Perma White to samo-podkładowa farba odporna na grzyb i pleśń. Dzięki swojej formule mocno trzyma się na praktycznie każdej powierzchni. Perma White jest wysokiej jakości farbą akrylowolateksową, która gwarantuje ochronę przed wykwitami grzyba i pleśni. Producent gwarantuje ochronę przeciw wykwitom pleśni przez 5 lat. Warunkiem jest oczywiście poprawne nałożenie. Zatem, jak aplikować?

Malowanie i przygotowanie powierzchni.

     Perma White to bardzo łatwa w aplikacji i przyjazna dla użytkownika farba, która powinna być nałożona na oczyszczoną powierzchnię. Aplikujemy dwie warstwy. Jeżeli wybieracie wałek malarski starajcie się dobrać krótkie lub średnie włosie. W przypadku pędzla, wybierz ten z włosiem syntetycznym. Natomiast jeśli decyzja padnie na użycie agregatu malarskiego wybierzcie dyszę w rozmiarze 0,017" lub 0,019". Metoda natryskowa Airless pozwala uzyskać najwyższą jakość wykończenia. Pamietaj, że agregat do malowania możesz wypozyczyć, na przykład w naszej wypozyczalni.      Jeśli już wiemy jak malować należy zająć się poprawnym przygotowaniem powierzchni. Na początku należy umyć powierzchnię za pomocą zwykłego środka czyszczącego i dokładnie spłukać. Przed malowaniem należy całkowicie usunąć grzyb i pleśń z powierzchni, najlepiej produktem na bazie chloru. Jeśli widzicie luźną farbę, pamiętajcie aby zeszlifować nierówne miejsca i usunąć kurz oraz luźne elementy. Następnie pozostaje tylko aplikacja 2 warstw, wywietrzenie pomieszczenia z lekkiego zapachu. Po tak wykonanym procesie możecie się cieszyć antypleśniową powłoką bez wykwitów przez 5 lat lub dłużej!

Gdzie najlepiej stosować farbę Perma White?

     Jest to bardzo wysokiej jakości farba wykończeniowa, która sprawdzi się również w zwykłych pomieszczeniach, gdzie każdą plamę powstałą z rozlania, rysowania kredą przez dzieci itp. możecie usunąć mokrą szmatką, Perma White sprawdzi się tam gdzie są problemy z podwyższona wilgotnością. Farba jest odporna na ścieranie i gwarantuje świeżość w pomieszczeniu przez długi czas. Jest łatwa w konserwacji a ściany można z powodzeniem umyć czystą wodą. Lekki detergent też nie powinien być problemem. Perma White tworzy twardą, zmywalną warstwę, która jest odporna na wilgoć i nagromadzanie się brudu. 

      Perma White jest farbą samo-podkładową. Dzięki wysokiej przyczepności przyczepi się do błyszczących powierzchni bez konieczności szlifowania. Także jeśli wpadniesz na pomysł pomalowania płytek lub futryny będzie to dobry pomysł! Perma White zdecydowanie sprawdzi się w domach, szkołach i budynkach użyteczności publicznej, centrach sportowych, basenach, browarach, piekarniach, mleczarniach, masarniach itp. Krótko mówiąc, Perma White sprawdzi się na wszystkich powierzchniach wewnętrznych.

Wydajność i kolory

     Wydajność Permy White waha się w okolicach 10-11 m2 z litra. Co przy wymaganych 2 warstwach pozwala uzyskać 5-5,5 m2 powierzchni z litrowej puszki. Pamiętajcie, że Perma White nie zobowiązuje was do malowania ścian tylko na biało. Pozwala na uzyskanie pastelowych odcieni przez dodanie maksymalnie 40 gram barwnika na litr. Nadadzą się do tego wszystkie barwniki wodne.

DOKUMENTY
1) pdfPerma White farba łazienkowa karta techniczna
2) pdfPerma White przygotowanie powierzchni
3) pdfPerma White barwienie
AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów branżowych. Wśród licznych (wkrótce :)) tekstów oferujemy Państwu opracowania dotyczące wybranych problemów z zakresu budownictwa i remontów, relacje z testowania produktów z naszej oferty, porady ...
Wypożyczalnia agregatów malarskich/kompresorówOferujemy do wynajęcia kompresorów Gentilin oraz agregaty malarskie firmy Pro-Spray, Tecnover. Wynajmowane przez nas agregaty wyposażone są we wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prac malarskich. Wynajem agregatów i kompresorów oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie realizuje się niezwykle szybko i łatwo.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się