Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Owatrol Polytrol odnawia stare powierzchnie i przywraca oryginalny kolor.

Owatrol Polytrol odnawia stare powierzchnie i przywraca oryginalny kolor.

Owatrol Polytrol to produkt do odnawiania starych i wyblakłych powierzchni. Od lat sprawdza się w auto detailingu, w odnawianiu plastików i chromów. Znajdziecie go w najlepszych sklepach z chemią do samochodów. Zobaczcie efekt jaki uzyskaliśmy po odnowieniu elementów plastikowych i metalowych w gokarcie. Części polakierowane nabrały głębokiego koloru. Plastik zyskał na sprężystości, a wydobyta głęboka czerń prezentuje się perfekcyjnie. Gokart wygląda jak nowy. Już niedługo na naszym kanale YouTube znajdziecie film z całej renowacji.  

DOKUMENTY
1) pdfPolytrol - karta techniczna
Polytrol - przywraca kolor i połyskPolytrol to preparat, który odnawia wyroby z tworzyw sztucznych, polerowanych metali, marmuru czy powierzchni lakierowanych. Ożywia barwę i przywraca połysk wyblakłym powierzchniom z tworzyw sztucznych, włókna szklanego i gumy. Regeneruje marmury, ...
Odnawianie drzwi wejściowych za pomocą Polytrol od OwatrolJak w prosty sposób odświeżyć drzwi frontowe w swoim domu? Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu. Jeśli są zniszczone przez czas i warunki atmosferyczne mogą wyglądać odrzucająco. Deszcz, wiatr i słońce powodują ...
Polytrol Owatrol w akcji - odnawiamy lakier samochodowy!Polytrol Owatrol w akcji - odnawiamy lakier samochodowy!
Polytrol w akcji. Renowacja bramy garażowej przed i po aplikacji.Polytrol w akcji.Renowacja bramy garażowej przed i po aplikacji.
Owatrol Polytrol - Odnawianie karoserii samochodowej i maty imitującej włókno węglowe.Owatrol Polytrol - Odnawianie karoserii samochodowej i maty imitującej włókno węglowe.
Owatrol Polytrol podbija rynek AutodetailinguOwatrol Polytrol podbija rynek Autodetailingu
Zobaczcie jak odnowić stół z użycie Rustol Owatrol Oil oraz Polytrol. Zobaczcie jak odnowić stół z użycie Rustol Owatrol Oil oraz Polytrol.
Owatrol Polytrol w akcji. Odnawianie wypłowiałych plastików w samochodzie.Owatrol Polytrol w akcji. Odnawianie wypłowiałych plastików w samochodzie.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się