Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Owatrol Compo Care. Idealny preparat do odnawiania i odświeżania desek kompozytowych.

Owatrol Compo Care. Idealny preparat do odnawiania i odświeżania desek kompozytowych.

Przedstawiamy Owatrol Compo Care. Jest to idealny preparat do odnawiania i odświeżania desek kompozytowych. Zastanawiasz się jakie efekty pozwala osiągnąć? Na zdjęciu widac porówanie przed i po, wykonane na rocznej desce kompozytowej. Compo-Care  to wodny produkt do odświeżenia i odnowienia wizualnie drewna kompozytowego. Zabezpiecza przed wilgocią i głębokiem wnikaniem plam pochodzenia olejowego. Sprawia, że kolor popularnego kompozytu nabiera walorów estetycznych. Można go zastosować do wszystkich dostępnych produktów z drewna kompozytowego.

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się