Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Odnawianie starych plastików z Owatrol Polytrol.

Odnawianie starych plastików z Owatrol Polytrol.

Owatrol Polytrol to produkt często używany w Auto Detailingu do odnawiania wypłowiałych elementów. Odnajdzie się przy konserwacji chromowanych detali i odświeżaniu lakieru i przywracaniu koloru. Bardzo dobrze sprawdza się przy odnawianiu plastikowych elementów, ponieważ uwydatnia ich kolor. Polytrol dba o sprężystość odnawianej powierzchni dzięki czemu chroni ją przed pękaniem.

Zobaczcie jak wyglądał kajak przed renowacją:

Powyżej możecie zobaczyć kajak dotknięty upływem czasu. Czerwony lakier wypłowiał i zrobił się matowy w dotyku. Następne zdjęce przedstawia kajak odnowiony Polytrolem. Jak oceniacie efekty?

DOKUMENTY
1) pdfPolytrol - karta techniczna
Owatrol Polytrol idealny do renowacji i odnawiania plastików.Owatrol Polytrol idealny do renowacji i odnawiania plastików.
Owatrol Polytrol odnawia stare powierzchnie i przywraca oryginalny kolor.Owatrol Polytrol odnawia stare powierzchnie i przywraca oryginalny kolor.
Dostawa Owatrol Polytrol. Dostawa Owatrol Polytrol.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się