Odnawianie drzwi wejściowych za pomocą Polytrol od Owatrol

Odnawianie drzwi wejściowych za pomocą Polytrol od Owatrol

Jak w prosty sposób odświeżyć drzwi frontowe w swoim domu?


Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu. Jeśli są zniszczone przez czas i warunki atmosferyczne mogą wyglądać odrzucająco. Deszcz, wiatr i słońce powodują zmatowienia i wyblakniecia lakieru. Dzięki Polytrolowi od Owatrol możesz je bez problemu i w szybki sposób odświeżyć i przywrócić dawny kolor.
Dlaczego warto wybrać Polytrol?
Polytrol to olej głęboko penetrujący. Pozwala na wydobycie koloru z wyblakłych pigmentów. Jest to środek, który przywraca oryginalny kolor i odnawia powierzchnię. Polytrol przywraca barwę i połysk. Podczas schnięcia tworzy elastyczną powierzchnię. Nie pęka i nie pozostawia żadnego filmu. Najlepiej bedzie zobaczyć efekt na zdjęciach przed i po. Odnowione drzwi wyglądają jak nowe.

 

Instrukcja jak używać Polytrol, aby poprawić wygląd kompozytowych drzwi

Po pierwsze, dokładnie umyj drzwi wejścioweNależy usunąć z drzwi wszelkie zanieczyszczenia takie jak smar, piach, błoto, kurz, zaschnięte krople wody itp. Na trudne zanieczyszczenia użyjcie lekkiego rozpuszczalnika . Tym sasmym usuniecie wszystkie pozostałości po smarach woskach itp.

Ostatecznie możecie przemyć powierzchnię wodą z rozpuszczonym mydłem. Nie można nakładać Polytrol gdy powierzchnia jest mokra. Nalezy upewnić się czy powierzchnia jest w pełni sucha.


Aplikacja

Zaplanuj pracę tak, aby z całą powierzchnią wyrobić się w 10-20 minut. Nie ejst to szybkie tempo, ponieważ praca z Polytrolem jest bardzo łatwa. Aplikuj pędzlem lub szmatką. Jeśli zauważysz, że niektóre miejsca są świecące od nadmiaru Polytrola, zetrzyj nadmiar, tak, aby uzyskać jednolita powierzchnię. Każde miejsce ma inne wchłanianie i potrzbuje inną ilość preparatu


Daj czas na działanie.

Polytrol Potrzebuje ok 10-20 minut, żeby odmienić powierzchnię. Pamiętaj aby zetrzeć naddatek środka czystą szmatką. Efekt powinien być widoczny w pełnym stopniu.

Zostaw do wyschnięcia.


Po wyschnieciu drzwi są odświeżone. Teraz pozostaje tylko podziwianie uzyskanego efektu. Pamiętaj, żeby dokładnie wyczyścić wszystkie narzędzia, Zaschnięty Polytrol jest praktycznie niemożliwy do usuniecia, także narzędzia należy umyć po skończonej pracy. Płynny Polytrol można usunąć benzyną lub rozpuszczalnikiem.

 

 

Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów branżowych. Wśród licznych (wkrótce :)) tekstów oferujemy Państwu opracowania dotyczące wybranych problemów z zakresu budownictwa i remontów, relacje z testowania produktów z naszej oferty, porady ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się