Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Nowy film: Tecnover TR15000 i malowanie dachów

Nowy film: Tecnover TR15000 i malowanie dachów

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu na naszym kanale YouTube. Przedstawiamy malowanie natryskowe dachu ekologicznego dodatkiem włókien, membraną przeciw wodnąAgregat malarski bezpowietrzny hydrodynamiczny Airless TECNOVER TR15000, Jest doskonały do nakładania bejc i lakierów oraz farb, akrylowych, latexowych, chlorokauczukowych, olejnych, elewacyjnych oraz dwuskładnikowych.

TR15000 jest usytuowany na wózku, ułatwiającym przemieszczanie na placu budowy. W zestawie posiada zestaw ssący do zasysania farby z opakowań (wiaderek) lub pojemnik zalewowy 6l. Urządzenie może pracować na 2 pistoletach (stanowiskach)

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się