Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

nowy film: Przygotowanie drewna przed aplikacją warstwy wykończeniowej, czyli Owatrol Dilunett i Net-Trol w akcji

nowy film: Przygotowanie drewna przed aplikacją warstwy wykończeniowej, czyli Owatrol Dilunett i Net-Trol w akcji

Przedstawiamy nowy film, który wyjaśni kwestię przygotowania drewna przed olejowaniemJest to instrukcja krok po kroku, jak prawidłowo przeprowadzić pierwszy etap renowacji deski tarasowej lub elewacji i przygotować ja przed nałożeniem warstwy wykańczającej.

W pierwszym kroku skupiamy się na usunięciu starej farby, powłoki malarskiej lub wyciągnięciu oleju. Owatrol Dilunett poradzi sobie z usunięciem nawet kilku warstw farby. Drugi krok to zadbanie o powierzchnię po usuwaniu farby. Net-Trol neutralizuje drewno i przywraca mu odpowiednie PH.

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
Zapraszamy do korzystania z bazy artykułów branżowych. Wśród licznych (wkrótce :)) tekstów oferujemy Państwu opracowania dotyczące wybranych problemów z zakresu budownictwa i remontów, relacje z testowania produktów z naszej oferty, porady ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się