Nowy film: Olejowanie drewna metodą mokrym na mokre.

Nowy film: Olejowanie drewna metodą mokrym na mokre.

D1 PRO to olej saturacyjny do drewna twardego i egzotycznego. Skutecznie zabezpiecza i konserwuje deskę od wewnątrz. Zapewnia aksamitne, matowe wykończenie, bez tworzenia powłoki.

Poprawna metoda olejowania to mokrym na mokre

  • Co to znaczy?
  • Jak poprawnie olejować tą metodą?

Odpowiedź znajdziecie w naszym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=drmlh3Mjlfs

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
Owatrol D1 PRO - olej saturacyjny do drewna twardegoOwatrol D1 PRO - olej saturacyjny do drewna twardego - tarasy, meble ogrodowe, elewacje, pomosty Wzmocniona ochrona przeciw UV Transparentna ochrona. „Olejowany wygląd”. Bezbarwny lub barwiony. Zachowuje naturalny wygląd drewna. Nie ciemnieje pod ...
Odnawiamy Teakowy pokład łodzi razem z Owatrol Deks Olje D1 i Deks Olje D2    Chcemy przedstawić Wam odnowienie łodzi z 1981 roku, o którą regularnie dbaja produkty marki Owatrol. Słona woda, wiatr i tarcie powodują ślady na drewnie, które łaskawie nazywamy "śladami czasu". Cała operacja odbyła się z użyciem oleju penetrującego Owatrol Deks D1 Olje oraz lakieru nawierzchniowe Owatrol Deks D2 Olje.
Nowy artykuł: Renowacja drewnianego tarasu w 3 krokach: Aquanett, Net-trol i D1 PRO.Nowy artykuł: Renowacja drewnianego tarasu w 3 krokach: Aquanett, Net-trol i D1 PRO.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się