Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Nowy film na YouTube. Renowacja starego Gokarta!

Nowy film na YouTube. Renowacja starego Gokarta!

Zapraszamy na kanał YouTube Spinexwawa, gdzie znajdziecie tutorial jak szybko i sprawnie odnowić stary plastik i wypłowiałe elementy metalowe. Pokazujemy jak działa Owatrol Polytrol. Renowacja została przeprowadzona na starym gokarcie. Chcesz cobaczyć efekty naszej pracy? Zobacz co potrafi Owatrol Polytrol na filmie!

Jak wyglądał przebieg pracy?

  1. Dokładne umycie i osuszenie
  2. Nałożenie Owatrol Polytrol pędzlem i pozostawienie na 10-20 min na powierzchni
  3. Dokładne wytarcie naddatku Polytola

 

DOKUMENTY
1) pdfPolytrol - karta techniczna
Polytrol - przywraca kolor i połyskPolytrol to preparat, który odnawia wyroby z tworzyw sztucznych, polerowanych metali, marmuru czy powierzchni lakierowanych. Ożywia barwę i przywraca połysk wyblakłym powierzchniom z tworzyw sztucznych, włókna szklanego i gumy. Regeneruje marmury, ...
Polytrol Owatrol w akcji - odnawiamy lakier samochodowy!Polytrol Owatrol w akcji - odnawiamy lakier samochodowy!
Polytrol w akcji. Renowacja bramy garażowej przed i po aplikacji.Polytrol w akcji.Renowacja bramy garażowej przed i po aplikacji.
Zobaczcie jak odnowić stół z użycie Rustol Owatrol Oil oraz Polytrol. Zobaczcie jak odnowić stół z użycie Rustol Owatrol Oil oraz Polytrol.
Test Owatrol Polytrol. Przeczytaj nowy artykuł na temat odnawiania plastików w samochodzieTest Owatrol Polytrol. Przeczytaj nowy artykuł na temat odnawiania plastików w samochodzie
Nowa etykieta Owatrol Polytrol. Nowa etykieta Owatrol Polytrol.
Owatrol Polytrol idealny do renowacji i odnawiania plastików.Owatrol Polytrol idealny do renowacji i odnawiania plastików.
Odnawiamy plastiki z Owatrol PolytrolOdnawiamy plastiki z Owatrol Polytrol
Dostawa Owatrol Polytrol, najlepszego produktu autodetailingowego. Przywróć kolor i dawny blask! Dostawa Owatrol Polytrol, najlepszego produktu autodetailingowego. Przywróć kolor i dawny blask!
Owatrol Polytrol odnawia stare powierzchnie i przywraca oryginalny kolor.Owatrol Polytrol odnawia stare powierzchnie i przywraca oryginalny kolor.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się