Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Nowy artykuł: Jak i czym walczyć z pękającymi tynkami?

Nowy artykuł: Jak i czym walczyć z pękającymi tynkami?

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób walczyć z pękającymi tynkami polecamy nasz nowy artykuł. Opisujemy jak zabezpieczyć ścianę przed pękaniem oraz co zrobić jeśli problem już nas dotyczy. Dodatkowo dowiecie się jakich farb warto użyć oraz jakich maszyn mozecie się spodziewać na placu budowy.

Jesli macie problem z doborem maszyn i farb zapraszamy do nas. Chętnie przedstawimy kompletną ofertę na maszyny i chemię budowlaną.

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się