Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Nowe Wzorniki Owatrol Aquadecks do obejrzenia w naszym showroomie w Raszynie. Przyjdź i wybierz swój kolor.

Jesteśmy w trakcie przygotowań wzornika Aquadecks Owatrol. Sięgnęliśmy po modrzew syberyjski. Naszym zdaniem Aquadecks świetnie przentuje się na tym rodzaju drewna. Wzornik bedzie składał się z pełnej gamy kolorystycznej, czyli 7 kolorów:

  • Honey
  • Movingui
  • Teak
  • Padouk
  • Grey
  • Graphite Grey
  • Ebony

Aquadecks to wodny, akrylowo-alkidowy saturator do drewnaNadaje aksamitne, matowe wykończenie. Jest polecany do każdego rodzaju drewna, nawet egzotycznego. Owatrol Aquadecks idealnie zabezpiecza drewno, hamuje kurczenie i zmniejsza podatność na pękanie. Bedzie dobrym wyborem przy malowaniu piolowych elementów elewacji.

DOKUMENTY
1) pdfAquadecks - karta techniczna
Aquadecks - nasycające wykończenie na bazie wodyAquadecks jest penetrującą i wiążącą warstwą wykończeniową do drewna zapewniającą elastyczne, długotrwałe, matowe wykończenie dla każdego rodzaju drewna włączając w nie egzotyczne drewna twarde. Aquadecks nasyca, penetruje i stabilizuje drewno w ...
Tworzymy próbki Aquadecks od Owatrol dla naszych dystrybutorów.Próbki Aquadecks od Owatrol dla naszych dystrybutorów.
Test produktów Owatrol do drewna. Zobaczcie jak wygląda Aquadecks w zestawieniu z Textrolem Test produktów Owatrol do drewna. Zobaczcie jak wygląda Aquadecks w zestawieniu z Textrolem
Film instruktażowy: Jak odnowić deskę tarasową krok po kroku z użyciem produktów Owatrol. Dilunett, Net-trol, oraz oleje Textrol i Aquadecks. Film instruktażowy: Jak odnowić deskę tarasową krok po kroku z użyciem produktów Owatrol. Dilunett, Net-trol, oraz oleje Textrol i Aquadecks.
Odnawianie mebli tarasowych z bezbłędnym Trio od Owatrol: Aquanett, Net-trol i AquadecksOdnawianie mebli tarasowych z bezbłędnym Trio od Owatrol: Aquanett, Net-trol i Aquadecks
Pełna renowacja mebli ogrodowych przy pomocy produktów marki Owatrol: Aquanett, Net-Trol i Aquadecks. Pełna renowacja mebli ogrodowych przy pomocy produktów marki Owatrol: Aquanett, Net-Trol i Aquadecks.
Nowa etykieta Owatrol Aquadecks już na sklepowych półkach.Nowa etykieta Owatrol Aquadecks już na sklepowych półkach.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się