Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Już niedługo ruszamy z testem farb kredowych na 2020 rok

Już niedługo ruszamy z testem farb kredowych na 2020 rok
Zaczynamy pracę nad testem farb kredowych do mebli. Już niedługo będziecie mogli przeczytać nasze porównanie popularnych kredówek na 2020 rok. Ostatni test cieszył się bardzo dużą popularnością i pozytywnym oddzwiękiem. W 2020 roku zbadamy jak producenci trzymają jakość oraz sprawdzimy nowe pozycje dostepne w polskich sklepach.

Jeśli jeszcze nie czytaliście naszego testu z 2019 roku, polecam zajrzeć na naszą stronę
AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
Test farb kredowych do mebli edycja 2019Test farb kredowych do mebli edycja 2019
Wzornik farb kredowych do mebli Rust Oleum. 22 kolory czekają na wyzwania!Wzornik farb kredowych do mebli Rust Oleum. 22 kolory czekają na wyzwania!
Nowy Film: Wszystkie kolory farb kredowych do mebli Rust Oleum.Nowy Film: Wszystkie kolory farb kredowych do mebli Rust Oleum.
Łączymy produkty Pinty PLUS: farbę kredową do mebli Chalk Paint Spray i wodny spray AQUA. Łączymy produkty Pinty PLUS: farbę kredową do mebli Chalk Paint Spray i wodny spray AQUA.
Dostawa farb kredowych do mebli Rust Oleum. Zobacz nowe kolory!Dostawa farb kredowych do mebli Rust Oleum. Zobacz nowe kolory!
Nowe kolory farb kredowych do mebli Rust Oleum w wykończeniu satynowym. Nowe kolory farb kredowych do mebli Rust Oleum w wykończeniu satynowym.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się