Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Jak dbać o deskę kompozytową na tarasie? Tylko Compo Care i Compo Clean od Owatrol!

Jak dbać o deskę kompozytową na tarasie? Tylko Compo Care i Compo Clean od Owatrol!

Raz na jakiś czas warto zadbać o taras. Jeśli jest wykonany z desek kompozytowych polecamy użycie sprawdzonego duetu: Compo Clean i Compo Care od Owatrol. W jaki sposób odświeżyć swój taras wykonany z deski kompozytowej, polecamy prostą i szybką metodę składającą się z dwóch etapów:

  1. CZYSZCZENIE - do tego będziecie potrzebowali Owatrol Compo Clean, który idealnie odtłuści powierzchnię i przygotuje do aplikacji warstwy zabezpieczającej. Compo Clean, dzięki odpowiednimu przygotowaniu zapewni trwały i równomierny kolor!
  2. ODŚWIEŻANIE I ZABEZPIECZANIE - do tego będziecie potrzebowali Owatrol Compo Care, który zadba o deskę kompozytową i przywróci kolor. Jest środkiem bardzo dobrze zabezpieczającym przed wilgocią i wnikaniu plam. Dodatkowo sprawia, że kolor nabiera walorów estetycznych. Dostępny jest w dwóch odcieniach:
  • szarym 
  • brązowym
Compo Clean - środek do czyszczenia kompozytówSuwa tłuszcz, plamy... łatwy w użyciu Usuwa każdy rodzaj zanieczyszczeń (plamy, tłuszcz,...). Szybko działa- 5 minut. Wystarczy spłukać wodą. Konsystencja żelu - nie ścieka. Nie atakuje plastików, ani roślin, itp. Doskonały do ryflowanych tarasów, mebli ogrodowych, ...
Compo Care w akcji. Odnawianie deski kompozytowejCompo Care w akcji. Odnawianie deski kompozytowej
Owatrol Compo Care. Idealny preparat do odnawiania i odświeżania desek kompozytowych.Owatrol Compo Care. Idealny preparat do odnawiania i odświeżania desek kompozytowych.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się