Hit ostatnich miesięcy? Floetrol...przeżywa drugą młodość :)

Pragniemy poinformować, że jednym z lepiej sprzedających się produktów na naszym sklepie w ostatnich dwóch miesiącach, jest dodatek do farb wodnych - FLOETROL od Owatrol. Informujemy, żebyście Państwo zdąrzyli z zakupem :) Mamy oczywiście zapasy magazynowe...ale nasz dostawca, firma OWATROL, jak co roku robi sobie 3 tygodnie przerwy i kolejna dostawa spodziewana jest dopiero na początku września. Dlatego polecamy zrobić własne zapasy. 

Przypominamy, że FLOETROL to super dodatek do farb wodnych, który:

- poprawia rozlewność farby,

- polepsza siłę krycia,

- wydłuża czas mokrej krawędzi - szczególnie przydatny w efektach specjalnych,

- przy natrysku farby smaruje zawory.

 

Jak to wygląda w praktyce? Kupiliście "kiepską" farbę? (Oczywiście nie u nas:) Malujecie już 3 warstwę i nadal kiepsko kryje? Dodajcie FLOETROL od Owatrol a on sprawi, że farba zmieni się w bardzo dobrą.

Nowością w zastosowaniu dodatku FLOETROL jest zastosowanie artystyczne. W internecie pojawiło się wiele filmów prezentujących jak stworzyć bardzo oryginale obrazy akrylowe z użyciem FLOETROL. Poszukajcie i wróćcie do naszego sklepu :)

FLOETROL  jest dostępny w opakowaniach 1L i 2,5L

POLECAMY

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się