Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Dostawa kompresorów Gentilin C330 na zbiornikach 3, 24 i 50 litrów!

Dostawa kompresorów Gentilin C330 na zbiornikach 3, 24 i 50 litrów!

Dzisiaj otrzymaliśmy sporą dostawę kompresorów Gentilin C330, które idealnie sprawdzą sie w zadaniach przydomowych i w małych warsztatach. Szczególnie polecamy model:

Jest to maszyna, która zajmuje praktycznie tyle samo miejsca co mniejszy model Gentilin C330/24, a oferuje wiekszy zbiornik. Jeżeli nie mamy problemu z miejscem w pionie, może on nawet zastapić model C330/03, który oferuje tylko 3 litrowy zbiornik.

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się