Dekoracyjny lakier zabezpieczający w sprayu Rust-Oleum Painter's Touch Crystal Clear.

Dekoracyjny lakier zabezpieczający w sprayu Rust-Oleum Painter's Touch Crystal Clear.

     Farby w sprayu marki Rust Oleum to jedne z najlepszych produktów na rynku. Jakość wykończenia jest bardzo wysoka, a parametry natrysku pozwalają na optymalne malowanie bez zacieków. Seri Painter's Touch oferuje najlepsze krycie już przy pierwszej warstwie. Są to spraye, które można aplikować na większość powierzchni, a szeroka gama kolorystyczna znajdzie zastosowanie w każdym projekcie DIY. Spraye Painter's Touch, to również idealne zabezpieczenie powierzchni. Crystal Clear to bezbarwny lakier dekoracyjny z tej serii, który pozwala zabezpieczyć powierzchnię nadając jej wykończenie, matowe lub w połysku.

     Rust Oleum Painter's touch Crystal Clear zapewnia długotrwały efekt i w prosty sposób pozwala uzyskać powierzchnię wysokiej jakości. Specjalna formuła farby daje krystalicznie czyste i bezbarwne wykończenie w połysku (Crystal Clear Gloss) lub matowe (Crystal Clear Matt). Jest to idealna alternatywa dla osób, które chcą nadać efekt wykończenia bez zmiany koloru przedmiotu. Lakier dekoracyjny w spray'u Painters Touch Crystal Clear to szybkoschnąca, nieżółknąca i trwała bezbarwna powłoka nawierzchniowa. Idealnie chroni, uszczelnia i wzmacnia powierzchnie:

 • drewniane,

 • metalowe,

 • plastikowe,

 • ceramiczne i inne.

   

Dysza i konstrukcja puszki

     Rust Oleum zadbało o każdy szczegół. Zastosowano sprawdzoną dyszę, użuwaną w całej serii Painter's Touch. Dzięki niej dotrzemy w najtrudniej dostępne zakamarki malowanych elementów bez rozprysku i zacieków. Konstrukcja puszki i mechanizmu aerozolu daje możliwość malowania pod absolutnie każdym kątem. Można nawet malować "do góry nogami". Po naszej stronie zostaje tylko równomierne prowadzenie ręki. Dla najlepszych efektów, polecamy specjalny uchwyt ułatwiający malowanie farbami w sprayu Economy Grip lub Comfort Grip.

Bezbarwny lakier Crystal Clear, dzięki profesjonalnie opracowanej formule może być stosowany na:

 • Metalu

 • Plastiku

 • Drewnie

 • Wcześniej malowanych powierzchniach

 • Farbach z serii Painter's Touch

 

Właściwości farby w sprayu Rustoleum Painters Touch Crystal Clear


Lakier Rust Oleum Crystal Clear występuje w wykończeniu matowym i w połysku. Tworzy bezbarwną i nieżółknącą powłokę. Crystal Clear można stosować na większość powierzchni. Szybkoschnąca formuła pozwala na stworzenie trwałej i odpornej powłoki. Najlepszy efekt osiągniemy nakładając cieńsze warstwy niż jedną grubą. Lakier tworzy wysokiej jakości dekoracyjną powłokę, która trwale zabezpiecza powierzchnię.

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
Rust-Oleum Painters Touch 2x Ultra CoverPainter's Touch 2x Ultra Cover  od Rustoleum to innowacyjna seria dekoracyjnych farb w sprayu, która dzięki przełomowej technologii sprawia, że malowanie jeszcze nigdy nie było tak szybkie i wydajne. Seria 2x Ultra Cover ...
Polecamy artykuł o sprayu Painter's Touch od Rust Oleum Europapolecam artykuł o sprayu Painter's Touch od Rust Oleum Europa
AEROZOL PAINTER'S TOUCH MULTI-PURPOSE PAINT OD RUST OLEUM EUROPA. Lakier dekoracyjny to powłoka w wielu kolorach, które znajdą szerokie grono nabywców. Jest to idealna farba, która sprawdzi się na takich powierzchniach jak meble, szafki, wazony, drzwi, kosze, przeróżne ozdoby, czy nawet ramy okien. Jest to aerozol do codziennego użytku. Bardzo ważną cechą tego sprayu jest to, że oferuje nam on podkład i warstwę wykończeniową w jednym,Zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ jest to produkt, który czepia się do zdecydowanej większości powierzchni.
Painter's Touch 2x Ultra Cover możecie spotkać w dwóch etykietach. Produkt dostepny w sieci marketów Bricoman.Painter's Touch 2x Ultra Cover możecie spotkać w dwóch etykietach. Produkt dostepny w sieci marketów Bricoman.
Dekoracyjny lakier zabezpieczający w sprayu Rust-Oleum Painter's Touch Crystal Clear. Dekoracyjny lakier zabezpieczający w sprayu Rust-Oleum Painter's Touch Crystal Clear.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się