D1 PRO bezbarwny i złoty miodowy. Zobacz jaka jest różnica między kolorami!

D1 PRO bezbarwny i złoty miodowy. Zobacz jaka jest różnica między kolorami!

Dzisiaj przedstawiamy Wam porównanie dwóch kolorów oleju saturacyjnego do drewna twardego i egzotycznego Owatrol D1 PRO. Pokazujemy jak olej wygląda na różnych gatunkach drewna. Zobacz jaka jest różnica między kolorem bezbarwnym, a złotym miodowym na jasnym i ciemnym gatunku drewna.

D1 PRO nie tworzy powłoki na powierzchni drewna, a zabezpiecza i chroni je od środka. Dzięki temu zapewnia naturalny, matowy wygląd i uwydatnia piękno drewna. 

Film znajdziecie na naszy kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=j3H561k82Sw

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...
Jak odnowić drewniany taras? Krok 1: Czym usunąć stare powłoki z drewna? Jak odnowić drewniany taras? Krok 1: Czym usunąć stare powłoki z drewna?
Nowy artykuł: Renowacja drewnianego tarasu w 3 krokach: Aquanett, Net-trol i D1 PRO.Nowy artykuł: Renowacja drewnianego tarasu w 3 krokach: Aquanett, Net-trol i D1 PRO.
Nowy film: Olejowanie drewna metodą mokrym na mokre.Nowy film: Olejowanie drewna metodą mokrym na mokre.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się