Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Comfort Grip od Rust Oleum. Malowanie sprayem jeszcze nigdy nie było takie łatwe.

Comfort Grip od Rust Oleum. Malowanie sprayem jeszcze nigdy nie było takie łatwe.

Comfort Grip to produkt marki Rust Oleum. Dzięki niemu zobaczycie jak łatwo można malować dowolnym sprayem minimalizując zacieki. Uchwyt Comfort Grip zdecydowanie poprawia pewność i prowadzenie ręki. Sprawdzi się zarówno w malowaniu detali i jak i dużych powierzchni. Naszym zdaniem Comfort Grip powinien zagościć w każdym garażu. Jest to niezastąpiony produkt przy wykonywaniu projektów DIY. Produkt zyskał dużą popularność i jest w ciągłej sprzedaży w sieci marketów budowlanych Bricoman. 

AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z działalnością naszej firmy oraz przypominamy o naszym firmowy blogu www.blogspinex.pl na którym również piszemy – tylko mniej formalnie o nowościach, promocjach, testach oraz o różnych wydarzeniach ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się