Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Atest PZH kompresory bezolejowe Gentilin

Atest PZH kompresory bezolejowe Gentilin

Miło nam poinformować, że kompresory bezolejowe Gentilin z C330, C660, CS240, E480, E660 otrzymały atest higieniczny PZH z przeznaczeniem do produkcji sprężonego powietrza stosowanego do napowietrzania wody do spożycia przez ludzi. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego do działu kompresory bezolejowe.

DOKUMENTY
1) pdfAtest PZH kompresory bezolejowe Gentilin
Oferujemy do wynajęcia kompresorów Gentilin oraz agregaty malarskie firmy Pro-Spray, Campbell-Hausfel, Tecnover. Wynajmowane przez nas agregaty wyposażone są we wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prac malarskich. Wynajem agregatów i kompresorów oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie realizuje się niezwykle szybko i łatwo.
Firma Gentilin Air Compressors została założona ponad 40 lat temu w Trissino (Włochy) – regionie szczególnie znanym w Europie i na świecie z doskonałych standardów w dziedzinie mechatroniki. W przeciągu kilku ...
Kompresor bezolejowy Gentilin C330/50 50 litrówDwucylindrowy bezolejowy kompresor z 50 litrowym zbiornikiem, odpowiedni do prac z profesjonalnym sprzętem. Przeznaczony dla użytkowników wymagających znacznej wydajności (200/330 l/min) oraz stabilnego dopływu powietrza. Oferowany kompresor to zupełnie nowa klasa ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się