Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Agregaty do iniekcji Tecnover TR4000 wraz z pełnym osprzętem.

Agregaty do iniekcji Tecnover TR4000 wraz z pełnym osprzętem.

W naszym sklepie znajdziecie pompy iniekcyjne Tecnover T4000P. Przystosowanie agregatu do iniekcji polega na zastosowaniu takich elementów jak:

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z artykułem w którym opisujemy agregat malarski TR4000 jako pompę iniekcyjną. Agregaty są dostępne w naszym punkcie w Raszynie ul. Tadeusza Kościuszki 8

Zapraszamy na serwis pomp malarskich i iniekcyjnych.Zapraszamy na serwis pomp malarskich i iniekcyjnych.
Tecnover TR4000P. Maszyna idealna do iniekcji wysokociśnieniowej. Tecnover TR4000P. Maszyna idealna do iniekcji wysokociśnieniowej.
Jak przystosować Tecnovera TR4000P do malowania? a jak do iniekcji? przeczytaj nowy artykuł.Jak przystosować Tecnovera TR4000P do malowania? a jak do iniekcji? przeczytaj nowy artykuł.
Dostawa agregatów malarskich i iniekcyjnych Tecnover.Dostawa agregatów malarskich i iniekcyjnych Tecnover.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się