Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

2w1 Universal Metallic Paint od Rust Oleum. Niezastąpiony podkład i warstwa wykończeniowa w jednym.

2w1 Universal Metallic Paint od Rust Oleum. Niezastąpiony podkład i warstwa wykończeniowa w jednym.

Universal od Rust Oleum co to za produkt?

 

Rust Oleum to amerykańska marka, która słynie ze świetnej jakości farb w sprayu. Seria UNIVERSAL to emalie, które gwarantują długą ochronę i wytrzymałość powłoki. Jest to produkt 2w1. Zapewnia podkład i warstwę wykończeniową w jednym. Do wyboru mamy wykończenie w połysku i macie. Dodtkowo w ofercie znajdziemy również wykończenie młotkowe i metaliczne. Seria Universal charakteryzuje się specjalnie opracowanym spustem, który pozwala na wygodne trzymanie puszki i intuicyjne malowanie. Płaska dysza, dzięki której możemy precyzyjnie aplikować farbę niemalże jak z agregatu malarskiego, pozwala na równomierną aplikację i dobre krycie. W puszce znajdziecie 340g produktu, co starcza średnio na wymalowanie 0,9-1,4 m2 gotowej powierzchni. Powłoka wysycha na dotyk w 30 minut. W pełni sucha robi sie po 24 godzinach. Kolejną warstwę możemy aplikować po 1 godzinie.

Właściwości Universal Metallic Paint Spray?

Seria Universal zapewnia:

  • Trwałe i atrakcyjne wykończenie.

  • Maksymalna przyczepność do wymagających podłoży.

  • Zabezpiecza przed rdzewieniem malowanych powierzchni.

  • Doskonały zasięg sprayu zapewnia malowanie najtrudniejszych powierzchni.

 

Malowanie tym sprayem daje bardzo duże możliwości i pozwala skupić się na projekcie, a nie na technice malowania. Przez optymalne ciśnienie natrysku ciężko jest zrobić zaciek. Ma to ogromny wpływ na jakość powłoki.

Produkt jest przystosowany do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Idealnie sprawdzi się na takich powierzchniach jak:

  • tworzywa sztuczne

  • plastik

  • drewno

  • metal

  • wiklina

  • aluminium

Seria Universal sprawdzi się w każdym projekcie DIY. Proadzi sobie w odnowieniu nóg stołu, elementów dekoracyjnych, czy przemalowanie większych ram obrazów. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Paleta kolorów i różne wykończenia znajdą szerokie grono odbiorców. Jest to spray, który zdecydowanie pozwoli na rozwinięcie pomysłów i w dużym stopniu przyczyni się do ich realizacji. Pr

 

 

 

Nowy film o Universal Metallic Paint już dostępny.Nowy film o Universal Metallic Paint już dostępny.
Universal Metallic Paint Rust Oleum. Podkład i warstwa wykończeniowa w jednym. Nowy artykułUniversal Metallic Paint Rust Oleum. Podkład i warstwa wykończeniowa w jednym. Nowy artykuł

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się