Zacieraczki

Od ponad 30 lat ROKAMAT projektuje i produkuje maszyny przeznaczone specjalnie dla malarzy i tynkarzy.

Pierwsze pomysły Rolfa Kammerera w 1982 roku przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy i międzynarodowego sukcesu. Późniejsze pomysły pozwoliły na uzyskanie wielu patentów docenionych na całym świecie.

Od tamtego czasu ROKAMAT znacząco poszerzył swoje portfolio produktów. Urządzenia ROKAMAT są używane i chwalone przez specjalistów branży budowlanej zajmujących się:

  • renowacją,

  • dociepleniami,

  • parkietami,

  • tynkowaniem,

  • szlifowaniem

Nowe produkty są stale opracowywane, testowane i produkowane. ROKAMAT buduje swoją markę również poprzez fakt, że ciągle udoskonala istniejące już produkty. Rozwiązuje problemy i słucha uwag klientów – tak aby stworzyć jak najbardziej niezawodne urządzenia. Produkty ROKAMAT to maszyny dostępne na całym świecie.

Firma Spinex-Stępniak Spółka Jawna jest wyłącznym importerem produktów ROKAMAT na rynek polski. Posiadamy stały zapas magazynowy, fachową wiedzę, wszystkie akcesoria oraz certyfikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W dziedzinie zacieraczek do tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych mamy do zaoferowania 4 modele. Są to maszyny, które pozwalają osiągnąć idealne wykończenie obrabianej powierzchni oraz zapewnić duży komfort pracy. Jest to możliwe dzięki niskiej wadze urządzenia oraz innowacyjnym system napędu mocowany na pasku.

Do wyboru mamy modele:

- ROKAMAT 30000 DRY najprostszy bez podawania wody

- ROKAMAT 35000 zasilany akumulatorowo

- ROKAMAT 40000 WET z podawaniem wody ze źródła zewnętrznego

- ROKAMAT 70000 NAUTILO z pojemnikiem na wodę umieszczonym w plecaku.

DOKUMENTY
1) pdfZacieraczki Rokamat - przegląd modeli

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się