wypożyczalnia kompresorów/sprężarek

Wypożyczalnia agregatów malarskich/kompresorówOferujemy do wynajęcia kompresorów Gentilin oraz agregaty malarskie firmy Pro-Spray, Tecnover. Wynajmowane przez nas agregaty wyposażone są we wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prac malarskich. Wynajem agregatów i kompresorów oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie realizuje się niezwykle szybko i łatwo.
Kompresor bezolejowy Gentilin C330/50 50 litrówDwucylindrowy bezolejowy kompresor z 50 litrowym zbiornikiem, odpowiedni do prac z profesjonalnym sprzętem. Przeznaczony dla użytkowników wymagających znacznej wydajności (200/330 l/min) oraz stabilnego dopływu powietrza. Oferowany kompresor to zupełnie nowa klasa i jakość, do tej pory nieobecna na Polskim rynku. Opatentowane ...
Jesteśmy jedną z 60% firm, które przetrwały od 1989 roku!Jesteśmy jedną z 60% firm, które przetrwały od 1989 roku!
Dostawa Kompresorów bezolejowych Gentilin.Dostawa Kompresorów bezolejowych Gentilin.
Szukasz agregatu malarskiego? Przed zakupem wypożycz i sprawdź!Szukasz agregatu malarskiego? Przed zakupem wypożycz i sprawdź!
Wypożyczalnia agregatów malarskich, kompresorów i zacieraczek. Zapraszamy!Wypożyczalnia agregatów malarskich, kompresorów i zacieraczek. Zapraszamy!
Promocja! Wypożycz Agregat malarski na prostych zasadach!Promocja! Wypożycz Agregat malarski na prostych zasadach!
Remont? Zapraszamy do wypożyczalni agregatów malarskich.Remont? Zapraszamy do wypożyczalni agregatów malarskich.
znaleziono 8 artykułów

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się