wypożyczalnia agregatów malarskich

Wypożyczalnia agregatów malarskich/kompresorówOferujemy do wynajęcia kompresorów Gentilin oraz agregaty malarskie firmy Pro-Spray, Tecnover. Wynajmowane przez nas agregaty wyposażone są we wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prac malarskich. Wynajem agregatów i kompresorów oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie realizuje się niezwykle szybko i łatwo.
Agregat malarski DF-6325iNowy agregaty malarskie DP-6325i. Idealnie sprawdza się do nanoszenia różnych farb: akrylowych, latexowych, olejnych, chlorokauczukowych oraz bejc i lakierów. Idealny do malowania powierzchni: ścian, sufitów, ogrodzeń, dachów, stolarki budowlanej i mebli DANE TECHNICZNE: zasilanie 230 V wydajność cieczy 2.5 l/min max przekrój dyszy 0.58 mm ...
Agregat malarski Pro-Spray SP2500Membranowy agregat malarski Pro-Spray SP2500 jest idealnym urządzeniem do natrysku hydrodynamicznego (airless) farb zarówno do małych jak i dużych powierzchni. Przeznaczony jest do malowania farbami: poliwinylowymi, chlorokauczukowymi, olejnymi, akrylowymi, lateksowymi, elewacyjnymi oraz natrysku bejc i lakierów. Kompletny, gotowy do użycia. Bardzo ...
Jesteśmy jedną z 60% firm, które przetrwały od 1989 roku!Jesteśmy jedną z 60% firm, które przetrwały od 1989 roku!
Już niedługo dostawa zacieraczek Pro-Spray D710Już niedługo dostawa zacieraczek Pro-Spray D710
Końcówka do odcinania krawędzi do agregatu malarskiego. Jak to wygląda?Końcówka do odcinania krawędzi do agregatu malarskiego. Jak to wygląda?
Szukasz agregatu malarskiego? Przed zakupem wypożycz i sprawdź!Szukasz agregatu malarskiego? Przed zakupem wypożycz i sprawdź!
Wypożyczalnia agregatów malarskich, kompresorów i zacieraczek. Zapraszamy!Wypożyczalnia agregatów malarskich, kompresorów i zacieraczek. Zapraszamy!
Promocja! Wypożycz Agregat malarski na prostych zasadach!Promocja! Wypożycz Agregat malarski na prostych zasadach!
znaleziono 13 artykułów - strona 1/2

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się