Uszczelniacz gumowy do pęknieć i rys Leak Seal

Uszczelniacz gumowy do pęknieć i rys Leak Seal

Łatwa w użyciu gumowana warstwa ochronna do wypełniania przeciekających szczelin i pęknięć. Zapewnia, szczelną, elastyczną barierę, która zapobiega przenikaniu wody, wilgoci, rdzy i korozji. Nadaje twarde, pół gładkie wykończenie, które nie ścieka i może być pokrywane każdą farbą lateksową lub alkidową. Doskonale sprawdza się w przeciekach, systemach wentylacji, na dachach, PCW, kamieniu, betonie i wielu innych. Idealna do uszczelniania rynien, dachów, okien , zlewów i rur, Posiada właściwości antykorozyjne, więc można ją używać na elementy metalowe.

WYDAJNOŚĆ

  • opakowanie pozwala na uszczelnienie powierzchni ok. 1 -1,5 metra kwadratowego.

Uszczelniacz gumowy do pęknięc i rys Leak Seal występuje również w wersji bezbarwnej. Na dodatkowe zamówienie może być sprowadzony także w kolorach: brązowym, białym i aluminiowym.

DOKUMENTY
1) pdfLeakSeal uszczelniacz gumowy karta techniczna
2) pdfLeak Seal Black karta charakterystyki

W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@spinex.pl

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się